Volné pracovní místo  Mechanik stavebních strojů ve stabilní společnosti M/Ž, zaj. finanční ohodnocení, 5 týdnů ŘD

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Chcete být součástí dynamického týmu v mezinárodní společnosti, která je lídrem ve světě stavební, manipulační a průmyslové techniky? Světoznámý prodejce stavebních strojů pro Českou republiku, hledá právě Vás!

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Skvělé finanční ohodnocení a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti.
  • Standardní pracovní doba od pondělí do pátku, abyste měli čas na své osobní zájmy.
  • 5 týdnů dovolené, protože si zasloužíte odpočinek.
  • Kompletní zaškolení na pozici a pravidelná odborná školení pro váš další rozvoj.
  • Přátelské pracovní prostředí s moderními technologiemi a skvělým kolektivem.
  • Nástup je možný ihned nebo podle dohody.

Co budete dělat:

  • Budete se podílet na pravidelném servisu našich stavebních strojů, abychom zajistili jejich bezproblémový chod a maximální výkon pro naše zákazníky.
  • Vaše dovednosti a zkušenosti budou klíčové při identifikaci a odstraňování závad, abychom zajistili neustálou spolehlivost našich strojů.
  • Budete mít možnost komunikovat se zákazníky jak osobně, tak i po telefonu, abyste porozuměli jejich potřebám a poskytli jim nejlepší servis.
  • Vaše schopnost pracovat s počítačem bude využívána pro zaznamenávání servisních záznamů a komunikaci s ostatními členy týmu.

Co od vás očekáváme:

  • Vaše odborné vyučení v oboru jako opravář stavebních nebo zemědělských strojů, mechanik, automechanik, autoelektrikář nebo v blízkém oboru.
  • Zkušenosti s hydraulickými systémy a znalost elektroniky jsou velkým plusem.
  • Manuální zručnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem jsou pro nás klíčové.
  • Pokud máte praxi v oboru a řidičský průkaz sk. B, jste pro nás ideálním kandidátem.

Máte zájem o nabídku Mechanik stavebních strojů ve stabilní společnosti M/Ž, zaj. finanční ohodnocení, 5 týdnů ŘD?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin 2 Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mechanik stavebních strojů ve stabilní společnosti M/Ž, zaj. finanční ohodnocení, 5 týdnů ŘD

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.